اخبار

1398/09/02
تقدیر و تشکر از حضور کلیه محققین، صنعتگران، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران حیطه پدافند شیمیایی در همایش


 پدافند غير عامل موضوعي كلان و فراگير در سطح ملي است كه مجموعه اقدامات پيشگيرانه و مقابله اي براي كاهش آسيبهاي ناشي از حوادث و حملات احتمالي را پوشش ميدهد. با توجه به زيرساختهاي شيميايي كشور كه مجموعه هاي عظيم نفت و گاز و پتروشيمي و نيز واحدهاي توليدي مواد شيميايي پايين دستي را در بر ميگيرد تبادل نظر بين محققان، دانشگاهيان، صنعتگران، مسئولين كشوري و لشگري از درجه بالايي از اهميت برخوردار است. در اين راستا در دانشگاه صنعتي شاهرود در روز چهارشنبه ۲۲ آبانماه ۹۸ با برگزاري اولين همايش پدافند شيميايي كشور، به منظور بررسي چالشها و روشهاي مقابله با حوادث شيميايي  گام مهم و موثري برداشته شد و انشالله با همت مجموعه دانشگاه و سازمان پدافند در آينده كاملتر خواهد شد. به همين منظور از كليه عزيزاني كه در سطح دانشگاه ما را در هر چه بهتر برگزار شدن اين همايش ياري نمودند، بخصوص رياست محترم و هيئت رئيسه محترم دانشگاه، روسا و تعدادي از همكاران محترم دانشكده هاي شيمي و مهندسي شيمي و مواد تشكر و قدرداني مي نماييم. اميد است كليه عوامل دانشگاه از بركات و دستاوردهاي اين همايش و تفاهم نامه منعقد شده بين دانشگاه صنعتي شاهرود و سازمان پدافند غير عامل منتفع گردند. 

دکتر سید حمید اسماعیلی فرج
دبیر اولین همایش ملی پدافند شیمیایی کشور


1398/09/02


 به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در همایش میرساند در صورتیکه تا کنون موفق به دریافت گواهی حضور در همایش یا گواهینامه شرکت در کارگاه های آموزشی نشده اند، حداکثر تا تاریخ ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸ با دبیرخانه همایش یا شماره همراه ۰۹۱۰۲۸۸۴۳۷۸ (آقای مهندس پروانه) تماس حاصل فرمایند.  لازم به ذکر است که به درخواستهای بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

1398/08/19
جهت رفع مشکلات احتمالی در درگاه پرداختی برای ثبت نام در همایش الزاما از طریق لینک اصلی همایش وارد شوید.


shpin::pushpبه اطلاع کلیه ثبت نام کنندگان در همایش میرساند جهت رفع مشکلات احتمالی در درگاه پرداختی برای ثبت نام در همایش الزاما از طریق لینک زیر اقدام گردد:


Chemdef.shahroodut.ac.ir


همچنین توجه داشته باشید که بدون ثبت نام و پرداخت وجه گواهی ارائه مقاله یا شرکت در کارگاه صادر نخواهد شد. 

:rewind:دبیرخانه همایش ملی پدافند شیمیایی کشور

1398/08/18
شرکت کنندگان محترم می توانند پس از آماده سازی پوستر مقالات از طریق تماس تلفنی اقدام به چاپ آن نمایند.


 :pushpin:به استحضار شرکت کنندگان محترم #اولین_همایش_ملی_پدافند_شیمیایی_کشور می رساند به منظور تسهیل در چاپ و حمل و انتقال #پوستر_مقالات پذیرفته شده به محل کنفرانس هماهنگی های لازم با #چاپ_صدرا انجام شده و عزیزان می توانند به منظور چاپ پوستر مقاله خود با این شرکت ارتباط برقرار کنند.
:scroll:پوسترها در روز برگزاری و ارائه پوستر در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
مبلغ تعیین شده برای چاپ هر پوستر به شرح جدول زیر بوده و لازم است شرکت کنندگان محترم فیش واریزی ( واریز مبلغ به شماره کارت 5226-4928-3376-6104 به نام آقای سید احمد محمدیان) به همراه فایل pdf پوستر را از طریق آیدی تلگرام (@sadraprint90) و ایمیل( sadraprint90@gmail.com) برای شرکت مذکور ارسال نمایند. جهت برقراری ارتباط با شرکت مذکور با شماره تلفن 02332221944 و شماره موبایل 09128731944 تماس حاصل فرمایید.
قیمت نوع پوستر
10000 تومان کاغذ تحریر
25000 تومان coated
30000 تومان فتوگلاسه

** لازم به ذکر است که سایز پوسترها 70cm*90cm می باشد.

آدرس صفحه:
http://chemdef.shahroodut.ac.ir/fa/files.php


آدرس دانلود الگوی پوستر:
http://chemdef.shahroodut.ac.ir/fa/files.php?rid=6در هر صورت هرگونه مشکل در روند چاپ از طریق ایدی زیر پیگیری نمایید:

@chemdef_admin

@chemdef

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر