اخبار

1398/08/01
دکتر فرزین ذکائی آشتیانی ریاست محترم دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بعنوان سخنران مدعو در همایش حضور خواهند داشت.


 دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مجری تدوین برنامه اقدام ملی کشور در راستای تعهدات مربوط به کنوانسیون استکهلم با عنوان مدیریت تولید، مصرف و انبار مواد شیمیایی آلی پایدار (POPs)  میباشد. با توجه به اهمیت موضوع جناب آقای دکتر ذکائی آشتیانی ریاست محترم دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مجری طرح در خصوص اهمیت موضوع و اقدامات انجام شده در قالب طرح مذکور در روز همایش سخنرانی خواهند داشت. 

1398/07/25
با مساعدت کمیته علمی همایش امکان ارسال مقالات نهایتاً تا تاریخ ۳۰ مهرماه فراهم شده است.


 با توجه به درخواست برخی از محققین و با مساعدت کمیته علمی همایش امکان ارسال مقالات به همایش تا پایان مهرماه فراهم شده است. 
لازم بذکر است در حال حاضر فرآیند داوری مقالات آغاز شده است و نتایج داوری مقالات تا هفته اول آبانماه اعلام خواهد شد.  

1398/07/25
با حمایت انجمن پدافند غیر عامل کشور از همایش امکان چاپ مقالات برتر همایش در مجله شهر ایمن فراهم شده است.


 با موافقت ریاست محترم انجمن پدافند غیر عامل کشور اولین همایش پدافند شیمیایی کشور تحت حمایت معنوی این انجمن قرار گرفت و در این راستا مقالات برگزیده در همایش پس از بررسی توسط هیأت تحریریه مجله در مجله علمی- پژوهشی شهر ایمن بچاپ خواهند رسید.
فصلنامه علمی پژوهشی شهر ایمن به عنـوان یکی از مجـلات علمـی در سال ۱۳۹۵ متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این مجـله انعکاس دستاوردهای علمـی پژوهشگران سراسر کشور در زمینه های مختلف شهری می باشد. این مجله در حال حاضر در مجموعه مجلات علمی - پژوهشی قرار دارد و مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. 

1398/07/17
با ثبت نام در کارگاه های آموزشی در ایام ۱۸ تا ۲۱ مهرماه از ۵۰ درصد تخفیف نمایشگاه ایمنی و محیط زیست بهره مند شوید.


 با توجه به برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی محیط کار، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات در روزهای ۱۸ الی ۲۱ مهرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و حضور اعضاء دبیر خانه همایش پدافند شیمیایی کشور در این نمایشگاه، میتوانید در ایام برگزاری نمایشگاه از طریق سایت همایش یا بصورت حضوری در محل نمایشگاه برای کارگاه های آموزشی ثبت نام نموده و از ۵۰ درصد تخفیف در شهریه شرکت در کارگاه های تخصصی در روز همایش برخوردار شوید. 

لازم بذکر است که در روز همایش سه کارگاه آموزشی کوتاه مدت در محل برگزاری همایش برگزار خواهد شد و به شرکت کنندگان در کارگاه ها گواهینامه معتبر با تاییدیه سازمان پدافند غیر عامل اعطا خواهد شد. 


صفحه اولصفحه قبل234صفحه بعدصفحه آخر